Ministrancka wycieczka

Dla ministrantów  z naszej parafii czas od 19-22 czerwca był czasem spędzonym bardzo miło i aktywnie. Grupa chłopców pod bacznym okiem  ks. Łukasza wybrała się na wycieczkę do Zakopanego, Krakowa i Wadowic. Po dotarciu do Zakopanego zatrzymali się w Domu Rekolekcyjnym prowadzonym przez ojców Werbistów, gdzie zostali serdecznie przyjęci.  Nie marnując czasu od razu udali się na zwiedzanie Krupówek.

Punktami drugiego dnia był  przejazd do Wadowic i Krakowa. Sporą atrakcją okazała się wizyta w krakowskim Zoo.  Ponadto odwiedziliśmy muzeum papieskie w miejscu narodzin Jana Pawła II.

W trzecim dniu uczestnicy postawili na ruch. Wybraliśmy się wspólnie do Doliny Kościeliskiej, zwiedzając słynną Jaskinię Mroźną, co dało wszystkim wiele satysfakcji . Popołudniu wybraliśmy się do Chochołowa, aby mile spędzić czas wypoczywając w basenach termalnych.

W ostatni dzień wycieczki skorzystaliśmy z kolejki na Gubałówkę. Widoki były przepiękne. Następnie miło spędziliśmy czas w Aquaparku Terma Bukowina.

Oprócz ogromnego zmęczenia na twarzach chłopców widać było radość z aktywnie spędzonego czasu. Przez wszystkie dni dopisywała im dobra pogoda, świetne humory i czuwała nad nimi Opatrzność Boża.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przebiegu tej wycieczki.