Emocjonujący finał o główne trofeum św. Mikołaja

Mszą świętą z okolicznościową homilią w dukielskiej Farze w sobotę 02. grudnia br. rozpoczął się X Halowy Turniej o Puchar św. Mikołaja. Wzięło w nim udział sześć drużyn złożonych z chłopców do lat 10. (w tym jedna zawodniczka). Po losowaniu i rozgrywkach grupowych doszło do meczów o piąte, trzecie i pierwsze miejsce. W finale nasi ministranci i kandydaci na ministrantów stoczyli bardzo „zacięty bój” z zespołem RaptUnum Babice. Po pierwszej połowie nasi piłkarze przegrywali 0:3. W drugiej doprowadzili do remisu, by później przegrać 1:2 w rzutach karnych. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Leżajska (Parafia pw. Zwiastowania Pańskiego), Chotyńca, RaptUnum Dubiecko II i Komańczy (połączone Parafie Rzymsko i Greckokatolicka).
Królem strzelców z 14 bramkami został Miłosz Krowicki (Dukla), najlepszym bramkarzem Antoni Tutka (Leżajsk), a najlepszym zawodnikiem Kacper Kamiński (Babice).
Dzięki sponsorom: PPMD w Rzeszowie Spółka Z O.O., Zakładowi Mięsnemu „Jasiołka” Dukla, PGE Rzeszów i OZPN w Krośnie św. Mikołaj mógł obficie obdarować wszystkich obecnych na Hali MOSiR-u ciepłą strawą, słodyczami, pucharami i nagrodami.