Mazurek Dąbrowskiego w Strasburgu

W Strasburgu  odbył się Międzynarodowy Obóz Młodzieży EAF ( European Anglers Forum).   W jego trakcie młodzieżowa reprezentacja naszego kraju, w skład której wszedł Robin Brożyna, z powodzeniem rywalizowała ze swoimi rówieśnikami, reprezentującymi związki wędkarskie z państw będących członkami EAF (10 państw). Należy podkreślić, że wszyscy zawodnicy polskiej drużyny wykazali swoją uniwersalność, z powodzeniem prezentując swoje umiejętności w wędkarstwie spławikowym, muchowym, spinningowym oraz   w konkurencjach technicznych takich jak np. kręcenie sztucznych much. Efektem tego było zwycięstwo naszej drużyny w klasyfikacji narodowej, w której prym wiódł Robin Brożyna. Reprezentant naszego parafialnego kółka wędkarskiego zajął również  drugie miejsce w klasyfikacji dwuosobowych teamów.

Robin Brożyna, adept naszej szkółki parafialnej został także wicemistrzem Okręgu w wędkarstwie muchowym. Tytuł ten zdobył podczas 40. Mistrzostw Okręgu, które odbyły się na Sanie w Lesku w dniach 14 – 15 07 2018r.
Gratulujemy Robinowi i życzymy dalszych sukcesów na polu międzynarodowym.