Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Adwentu
09. grudnia 2018

  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest trwający remont plebanii. Dokładniejszy stan prac razem
    z fotografiami dostępny jest na parafialnej stronie internetowej. Po Mszy św. zbiórka do puszek będąca pomocą dla Kościoła na Wschodzie.
  2. „Bóg zapłać” Kamieniołomowi Lipowica za bardzo wydatną pomoc przy przeniesieniu figury św. Jana Nepomucena wraz z cokołem ze środka placu przed plebanią do miejsca bliżej ogrodzenia. Dzięki temu łatwiej będzie wjeżdżać i wyjeżdżać na teren plebanii.
  3. We wtorek – w ramach przygotowania do Bierzmowania – na godz. 16,20 zapraszamy grupę pierwszą klasy III Gimnazjum, a na godz. 17,00, czyli na Mszę świętą i spotkanie po niej grupę drugą klasy III Gimnazjum.
  4. Zapraszamy wszystkich do udziału w Roratach. Wbrew temu, jak się utarło w świadomości wielu, Roraty nie są nabożeństwem tylko dla dzieci. Wszyscy oczekujemy przyjścia Pana Jezusa i spotkania z Nim w Tajemnicy Świąt Bożego Narodzenia oraz końca czasu na ziemi.
  5. W domu parafialnym odbywa się kiermasz ozdób świątecznych, z których dochód przeznaczony jest na organizację SMAP-u. Serdecznie zapraszamy po każdej Mszy świętej.
  6. W czwartek od godz. 16,00 zapraszamy na adorację Chrystusa wystawionego w monstrancji.
  7. Również w czwartek o godz. 16,00 w domu parafialnym rozpocznie się spotkanie dla wszystkich, którzy chcą się włączyć w przygotowanie i organizację SMAP-u. Zwieńczeniem tego spotkania będzie udział w adoracji i Mszy świętej roratniej.
  8. Znaleziona została obok kościoła złota bransoleta. Jeśli ktoś ją zgubił, to prosimy o odbiór u ks. proboszcza. Jednocześnie składamy „Bóg zapłać” tym, którzy składają ofiary na złocenie naczyń liturgicznych, czy to w postaci złota, czy to pieniędzy. Pierwsza partia naczyń do złocenia przekazana zostanie w bieżącym tygodniu.