Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV Niedziela Zwykła
12. września 2021

  1. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na inwestycyjne potrzeby naszej parafii, a z przyszłej niedzieli na Archidiecezjalne Radio Fara.
  2. Jutro (w poniedziałek) na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów z klas VI, którzy chcą rozpocząć formację przed bierzmowaniem oraz ich rodziców. Zapraszamy również dzieci pragnące poznawać Pana Jezusa w ramach Grupy Biblijnej. To spotkanie odbędzie się po Eucharystii w domu parafialnym.
  3. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla grupy dzielenia oraz scholii.
  4. W środę Mszą św. wieczorną rozpocznie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.
  5. W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Od godz. 17.00 okazja do adoracji Chrystusa eucharystycznego w monstrancji na ołtarzu.
  6. W piątek na Mszę św. wieczorną zapraszamy rodziców wszystkich uczniów klas trzecich Szkoły podstawowej z terenu naszej parafii oraz na spotkanie bezpośrednio po niej. Po tej samej Eucharystii spotkanie dla Kręgu Domowego Kościoła.
  7. Również w piątek, ale na godz. 17.15, zapraszamy do domu parafialnego zelatorów Róż Żywego Różańca.
  8. W sobotę Święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski oraz młodzieży. W Krośnie odbędzie się jednodniowe, z racji pandemii, Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Program znajduje się na naszej stronie parafialnej.
  9. Dziś w telewizji o godz. 12.00 transmisja z Mszy św. połączonej z beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.