Ogłoszenia duszpasterskie

 

21.05.2017 – VI Niedziela Wielkanocy

 1.  Wszystkim, którzy złożyli na tacę i 75. osobom, które wpłaciły pieniądze poprzez konto bankowe lub w kopertach, składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.

3. We wtorek Mszą św. o godz. 18,00 rozpocznie się spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem dla młodzieży z klas II Gimnazjum.

4. W czwartek od godz. 17,00 adoracja Chrystusa eucharystycznego w monstrancji.

5. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Po raz drugi (w ubiegłym roku nawiedziliśmy Jaśliska) wyruszymy z naszej parafii w ramach II Archidiecezjalnej Pielgrzymki Rowerowej, aby dotrzeć do Dębowca . Udział w niej może wziąć każdy, kto ukończył 7. rok życia i potrafi jeździć na rowerze. Dzieci i młodzież dla lat 18. mogą jechać wraz z rodzicami lub opiekunami, bądź posiadają ich pisemną zgodę. Wyjazd nastąpi o godz. 9,00 z placu przed kościołem farnym. W sanktuarium w Dębowcu sprawowana będzie Msza św. Gdzieś przy przydrożnej kapliczce będzie mieć miejsce nabożeństwo majowe. W planie jest także wspólne ognisko lub gril. Swój udział można zgłaszać do środy 25. maja (do czwartku) u księży pracujących w parafii. Serdecznie zapraszamy!

7. Organizowany jest, śladem lat ubiegłych, wyjazd do Rzeszowa na koncert „Jednego serca i jednego ducha”, który odbywać się będzie po południu w Uroczystość Bożego Ciała. Zapisy u ks. Łukasza.

8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

9. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby:
Łukasz Tadeusz Rędowicz zamieszkały w Dukli, parafia oo. Bernardynów i Sylwia Katarzyna Głód zamieszkała w Dukli, parafia Dukla – Fara – zapowiedź 1.