Ogłoszenia duszpasterskie

II Niedziela Zwykła
20. stycznia 2019 roku

  1. Taca z minionej niedzieli przeznaczona na remont plebanii wyniosła 4.880zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Jutro po wieczornej Mszy świętej spotkanie w ramach kursu biblijnego.
  3. We wtorek – w ramach przygotowania do Bierzmowania zapraszamy klasę 7. Na godz. 16,50 zapraszamy grupę pierwszą tej klasy, a na godz. 17,30, czyli na Mszę świętą i spotkanie po niej grupę drugą.
  4. W czwartek adoracja Chrystusa eucharystycznego od godz. 16,00.
  5. W piątek Święto Nawrócenia Świętego Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  6. Br. Mateusz z klasztoru OO. Bernardynów zaprasza na 11 – dniową pielgrzymkę do Jordanii i Izraela w październiku br. Szczegóły w gablocie kościoła.
  7. Burmistrz M. i Gm. Dukla zwraca się z prośbą o finansowe wsparcie dla młodej mieszkanki naszej parafii Sabiny Gurgacz, która w październiku uległa wypadkowi i czeka ją operacja oraz długa i kosztowna rehabilitacja. Szczegóły w gablocie naszego kościoła.
  8. Dwa dni temu (18.01) w Teodorówce u Państwa Barbary i Jana Jakubczyk uległ zniszczeniu na skutek pożaru budynek mieszkalny. W związku z tą sytuacją zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy przez osoby z Teodorówki idące od domu do domu, aby pomóc w tym nieszczęściu. Szczegóły prośby również w gablocie kościoła.
  9. Tak jak w latach ubiegłych, w przyszłą niedzielę w naszym kościele o godz. 12,00 odbędzie się koncert laureatów VI Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, na który zaprasza Ośrodek Kultury w Dukli.
  10. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby: Maciej Piotr Laner z Beska i Karolina Maria Szczepanik z naszej parafii – zapowiedź 1.