Ogłoszenia duszpasterskie

XXVII Niedziela Zwykła
06. października 2018

 1. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na WSD w Przemyślu, a z przyszłej niedzieli na remont plebanii. Po Mszach świętych odbędzie się także zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, będącą żywym pomnikiem św. Jana
  Pawła II.
 2. Jutro po Nabożeństwie Różańcowym spotkanie w ramach Kursu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębiać znajomość Słowa dającego życie wieczne.
 3. Przypominamy, że za odmówienie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, społeczności zakonnej lub innej wspólnocie zebranej dla realizacji wzniosłych celów można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  Aby zyskać odpust zupełny należy wziąć udział w Eucharystii przyjmując Komunię świętą. Nie Różaniec ale Msza święta jest ważniejszą modlitwą, dlatego jeśli nie mamy wystarczająco czasu umiejmy wybrać to, co ma większą wartość, a różaniec odmówmy w domu z rodziną.
 4. W czwartek adoracja Chrystusa eucharystycznego w Monstrancji od godz. 16,00. O godz. 17,00 Różaniec
  i Msza święta.
 5. W niedziele Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17,30.
 6. W tym tygodniu odbędą się spotkania dla osób przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  W poniedziałek klasy 6. SP: oddziały A i C o godzinie 16.00 w domu parafialnym, oddziały B i D po Mszy świętej i nabożeństwie. We wtorek po Mszy świętej i nabożeństwie klasy 7 SP. W środę po Mszy świętej
  i nabożeństwie klasy 8 SP.
 7. W minionym tygodniu w naszej parafialnej wspólnocie pożegnaliśmy śp. Bartosza Milan i Grażynę Głód. Módlmy się o łaskę nieba dla nich: „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen”.