Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła A – 18. czerwiec 2017 r.

 1. Taca z ubiegłej niedzieli przeznaczona była na remont plebanii. Dziękujemy za ofiarność tym, którzy złożyli pieniądze na tacę oraz tym, którzy je składają w podpisanych kopertach.
 2. „Bóg zapłać” osobom, które przygotowały ołtarze na Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa.
 3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy codziennie na wieczorne Msze święte i procesje dookoła kościoła. W czwartek zakończenie oktawy połączone z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci.
 4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W dniu tym nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 5. Również w piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. dziękczynna sprawowana będzie o godz. 8,00. Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli.
 6. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć następujące osoby:
  A/ Adam Mirosław Kolanko zam. w Krośnie – parafia pw. św. Wojciecha i MB Częstochowskiej i Magdalena Petryk, zamieszkała w Cergowej, nasza parafia – zapowiedź 2.
  B/ Robert Janusz Leńczyk zam. w Dukli na terenie naszej parafii i Barbara Kozubal  zam. w Dukli na terenie naszej parafii – zapowiedź 1.
  C/ Jarosław Krzysztof Omachel  zam. w Krościenku Wyżnym, parafia Iskrzynia i Joanna Stec  zam. w Teodorówce na terenie naszej parafii – zapowiedź 1.