Ogłoszenia duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła
17. czerwca 2018

  1. Ofiarodawcom, którzy składają pieniądze na remont plebanii składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Taca dzisiejsza oraz z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  2. W czwartek od godz. 17,00 okazja do osobistej adoracji Chrystusa eucharystycznego wystawionego w monstrancji na ołtarzu.
  3. Posiadamy jeszcze dwa bilety na spotkanie z Wojciechem Cejrowskim w Krośnie we wtorek czerwca o godz. 19,00. Cena biletu to 75 zł. Szczegóły na parafialnej stronie internetowej. Bilety można nabyć w kancelarii parafialnej.
  4. W piątek o godz. 8,00 Mszą św. w naszym kościele oraz w kościele oo. Bernardynów dziękować będziemy za kończący się rok szkolny. Na wspomniane Eucharystie zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli.
  1. W przyszłą niedzielę ks. emeryt Stanisław Siara obchodzi jubileusz 50-lecia kapłaństwa. Zapraszamy o godz. 11,00 na Mszę św. w jego intencji.
  2. We wtorek (19.06) wszystkich, którzy lubią wspólnie oglądać mecze i kibicować polskiej reprezentacji zapraszamy do nowego domu parafialnego na mecz z Senegalem. Za sprawą dużego ekranu i obrazu emitowanego przez projektor multimedialny możemy wyrazić swój patriotyzm na polu sportowym. Zapraszamy także na pozostałe mecze naszej drużyny uczestniczącej w MŚ w Rosji.