XII Niedziela Zwykła
21. czerwca 2026
- W czwartek od godz. 17.00 adoracja Chrystusa w monstrancji na ołtarzu. Na Mszę św. i posumowanie pracy formacyjnej przy ognisku zapraszamy ministrantów, lektorów, scholę i KSM.
- W piątek zapraszamy dzieci, rodziców, wychowawców, nauczycieli i wszystkich pracowników związanych z edukacją na Mszę św. dziękczynną o godz. 8.00 w związku z zakończeniem roku szkolnego.
- W piątek zapraszamy na spotkanie KSM.
- W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii śp. Emilię Leśniak. Prośmy o łaskę nieba dla niej: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.